چرا از محصولات ارگانیک استفاده میکنیم؟

شاید برای خیلی ها سوال باشد که چرا از محصولات ارگانیک استفاده میکنیم؟ در حال حاضر که موادغذایی حاوی مواد مضر شیمیایی و سموم مختلف میباشند، استفاده از محصول ارگانیک از اهمیت ویژه ای برخوردار میباشد.

حفظ تندرستی و سلامت بدن با مصرف ارگانیک ها

طبق تحقیقات انجام گرفته توسط متخصصان، بسیاری از بیماری های جامعه بشری، ریشه در تغذیه انسانها دارد. شاید این امر پاسخ واضحی به سوال چرا از محصولات ارگانیک استفاده میکنیم باشد. به همین دلیل توصیه آنها به همه مردم مصرف موادغذایی سالم و طبیعی است.

انجمن ارگانیک ایران

انجمن ارگانیک ایران با اهداف زیر تاسیس شد:

ترویج و استانداردسازی محصولات کشاورزی، پایداری تولید، اعطای گواهینامه های معتبر، افزایش سلامت غذایی برای مردم و…

تمامی محصولات ارائه شده در فروشگاه محصولات ارگانیک آقای سلامت، تاییدیه های لازم انجمن ارگانیک ایران را دارا میباشند. شما میتوانید با خیالی آسوده از این محصولات استفاده نمایید.

هدف از ارائه گواهی ارگانیک چیست؟

  • این امر برای پیشگیری و جلوگیری از تقلب و همچنین بالا بردن تجارت است. هم اکنون با بالا رفتن تقاضا برای این گونه محصولات، ارائه گواهی ارگانیک، بسیار مهم است.
  • هدف کلی از صدور گواهی، تنظیم و البته تسهیل عملیات فروش میباشد. وجود این گواهی میتواند، یک مزیت برای بازاریابی تولیدکنندگان محسوب میشود.

چگونه میتوان یک محصول ارگانیک را شناسایی کرد؟

  • از نظر ظاهری، هیچگونه تفاوتی بین محصول ارگانیک و معمولی وجود ندارد.
  • در نگاه اول، هیچگونه محصولی را به عنوان ارگانیک نپذیرید. حتما قبل از خرید با تولیدکننده مشورت نمایید.
  • مطمئن شوید که تولیدکننده کالای موردنظر شما، گواهینامه های معتبر عضویت جهانی را کسب کرده باشد.
  • یکی از راه های مهم برای بررسی محصول ارگانیک، کد 18 رقمی آن است. محصولاتی که دارای گواهی انجمن ارگانیک ایران هستند، این کد را نیز دارا میباشند. با بررسی آن میتوانید مشخصات تولیدکننده را مشاهده کرده و از صحت تاییدیه ارگانیک بودن محصول اطمینان حاصل نمایید.

بیشتر بخوانید: عسل ارگانیک زندگی سالم با روغن زیتون ارگانیک

admin
نوامبر 18, 2021