عرق کاسنی ارگانیک

عرق کاسنی ارگانیک که استفاده از آن بسیار متداول است از گیاه پرخاصیت کاسنی تهیه شده است. کشت این گیاه بسیار ساده بوده، زیرا در هر نوع آب و هوایی شرایط رشد دارد. حتی میتوان در کنار جاده نیز، گیاه کاسنی را رویت نمود.

ارزش غذایی و خواص عرق کاسنی ارگانیک

درون عرق کاسنی میتوان ویتامین هایی مانند ویتامینC ، A، B6، E و K را مشاهده کرد. مواد معدنی بسیاری مانند منگنز، کلسیم، آهن، پتاسیم، اسید فولیک، منیزیم نیز در گیاه کاسنی یافت میشود. خواص عرق کاسنی بسیار زیاد است، در ادامه مطلب به برخی از آنها اشاره میکنیم.

موثر برای کبد: میتوان مسئول کبد را عرق کاسنی نامید. کبد را پاکسازی کرده و به همین دلیل نوعی مسکن برای تب محسوب خواهد شد.

درمان یبوست: به دلیل فیبری که در گیاه کاسنی وجود دارد، روده تحریک شده و یبوست از بین خواهد رفت.

درمان جوش های بدن: منشا بسیاری از جوش های بدن، گرمی یا خون های کثیف است. این محصول کبد را از خون کثیف پاکسازی کرده و صورتی بدون چجوش در انتظار فرد خواهد بود. همچنین عملیات دفع صفرا، هورمون های بدن را تنظیم کرده و به نابودی جوش ها کمک بسزایی خواهد کرد.

پیشگیری از انواع سرطان: طبق تحقیقات ثابت شده است که مصرف کاسنی اجازه رشد سلول های سرطانی را هرگز نمیدهد. همچنین این محصول خاصیت آنتی اکسیدانی بالایی داشته که میتواند به ترمیم سلول ها کمک نماید.

رفع درد مفاصل: یکی از درمان هایی که از قدیم برای آرتروز وجود دارد، مصرف عرق کاسنی است. چون خاصیت ضدالتهابی دارد، میتواند دردهای مربوط به مفصل را کاهش دهد.

نحوه مصرف عرق کاسنی به چه صورت است؟

پیشنهاد ما ترکیب عرق کاسنی و آب در دمای معمولی به صورت ناشتا میباشد. مصرف این ترکیب قبل از صبحانه، مواد مغذی بیشتری را به بدن شما خواهد رساند.

بیشتر بخوانید: عرقیات گیاهی ارگانیکعرق نعنا ارگانیک، پادشاه عرقیات

admin
دسامبر 27, 2021