لاغری با محصولات ارگانیک

اگر قصد کاهش وزن را دارید اما موفق نشده اید، میتوانید لاغری با محصولات ارگانیک و رژیم غذایی متناسب با آن را امتحان نمایید. محصولات ارگانیک زیادی وجود دارند که علاوه بر سالم بودن، در کاهش وزن نیز کمک بسزایی خواهند کرد.

از چه محصولاتی میتوان برای لاغری کمک گرفت؟

سبوس برنج

فیبر بالای این ماده اشتها را به طرز چشمگیری کاهش میدهد. از پرخوری جلوگیری کرده و سبب کاهش وزن فرد خواهد شد. همچنین آنتی اکسیدان بالای سبوس برنج، متابولیسم بدن را بالا برده که این مسئله سبب لاغری میشود.

سرکه سیب

برای تجربه لاغری با محصولات ارگانیک، یکی از پیشنهادات ما به شما سرکه سیب است. حدودا یک یا دو قاشق از این نوشیدنی را با آب مخلوط و میل نمایید. علاوه بر این میتوانید آن را در غذا یا سالاد استفاده کرده تا به نتیجه دلخواه برسید.

برنج قهوه ای

برخی از مردم تصور میکنند که برای لاغری باید مصرف برنج را قطع کنند. اما این قضیه آسیب جدی به بدن میرساند. میتوانید به جای مصرف برنج سفید، از برنج قهوه ای استفاده کنید. مهم ترین دلیل فایده برنج قهوه ای برای لاغری، دیر هضم بودن آن است. این مسئله خود یکی از دلایل مهم کم اشتهایی فرد محسوب میشود.

روغن زیتون

استفاده از روغن پرفایده زیتون، سوخت و ساز بدن را افزایش میدهد. همچنین خاصیت سیرکنندگی بالایی داشته و فرد بعد از مصرف زودتر سیر میشود. از ورود کالری های اضافی جلوگیری کرده و عملیات چربی سوزی را آسان میکند.

عرق زیره

یکی از روش های کمکی برای لاغری، استفاده از عرق زیره است. زیره در دو نوع سیاه و سبز تهیه میشود کخ اکثر پزشکان نوع سبز آن را برای لاغری پیشنهاد میکنند. عرق زیره سبب پایین آمدن مقدار ریزه خواری ها در طی روز میشود. در این صورت سیگنال های معده خالی و حس گرسنگی به مغز ارسال نمیشود. با این فعالیت خوراکی بیهوده وارد مغز نمیشود. باید توجه داشت که اکثر چاقی ها به دلیل بالا رفتن مقدار ریزه خواری ها میباشد. نکته مهم دیگر در ترکیبات این محصول، بهبود عملکرد دستگاه گوارش است. به دلیل وجود ترکیباتی خاص، عضلات معده تقویت شده و اسید آن نیز، به اندازه ترشح خواهد شد. با این روند غذا به راحتی هضم و جذب بدن میشود.

بیشتر بخوانید: دلیل استفاده از محصولات ارگانیکزندگی سالم با روغن زیتون ارگانیک

admin
ژانویه 12, 2022